Başak Mutfağı

Hakkımızda

logo-basak-mutfagi

Başak Mutfağı, 2000 yılından başlayarak sizlere hizmet veren sağlıklı beslenme adresidir. Ticari ünvanı Başak Restoran Ev Yemekleri diye geçer.

Kuruluşumuz 16 yıl önce iki masa ve küçük bir dükkândan, amatörce verdiğimiz gayret şimdi profesyonel bir şekle taşınmıştır. Bu süreçte kaliteden ve temizlikten hiç ödün verilmemiştir. Yapılan her şey hijyen kurallarına uygun ve ev mutfağını aratmamakla beraber sıcak bir ev ortamındadır.

 

Daha çok aile içinde çalışmalar yapılmaktadır. Kına geceleri, nişan, toplantı ve kutlamalarda 60 kişilik rezervasyon yapmaktayız. Yüzü asık personelle çalışmak istemiyoruz, hizmet ve kalite temel hedefimizdir.

Ayrıca evlere tencereyle yemek yapmaktayız (tencerelerini getirip ne istediğini bildiren müşterimizin akşam yemekleri taze ve sıcak sunulmaktadır.)

Gün içinde 6 ana yemek ve en çok 30 porsiyon olarak tencerede pişen yemeğimizi benmari de sunuma çıkartıyoruz. Bununla birlikte soğuk mezeler salata çeşitleri, zeytinyağlılar, tost çeşitleri, aperatifler, tatlılar, pasta, börek, özel poğaçalar, evinizde yaptığınız her şey ve 7 bölge mutfağından lezzetler sunulmaktadır.

Toplu rezervasyonlar da indirim hakkı, balık rezervasyonun da 1 gün öncesi işimizi daha güvenli yapmamız adına talep edilmektedir. Evdeki ne hazırlasam telaşında bizi arayın.

gulsum-demirci

 

logo-basak-mutfagi

Toplu organizasyonlarınızda bize güvenin. Ekip olarak hazırladığımız her şeyden memnun kalacaksınız.

Mevlit pilavları, düğün baklavaları, çay saatin de pasta, börek vs. bize güvenip yaptırabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerine motorlu servisimiz vardır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

GÜLSÜM DEMİRCİ